Vasárnapig féláron vásárolható meg az UNI 2023 egyetemi rangsor!

UNIside | 2023-01-12
Az UNI in&out 2023 című magazin szinte évkönyv, hiszen minden olyan témával foglalkozik, ami a felvételizők és az egyetemisták számára fontos lehet karrierútjaik, tanulmányaik szempontjából. A kiadvány most vasárnapig féláron érhető el!

Az új egyetemi rangsorok a jelen és a jövő kihívásainak is megfelelő szempontrendszer mentén listázzák a hazai egyetemeket. A nemzetközi környezetben elért eredményeket is figyelembe véve készült legújabb rangsor abszolút győztese az Állatorvostudományi Egyetem (ATE), második helyezettje a CORVINUS és egy hajszállal lemaradva ugyan, a harmadik a Semmelweis Egyetem (SE).

Nem csak abszolút rangsor készült, hanem képzési területenként egy-egy összefoglaló ranglista is, és az adott terület 3-5 legnépszerűbb szakjának képzőhelyeit is sorrendbe állították szakértőink. A rangsorok kialakításában a felvett hallgatók kiválósága, az adott szakot oktató kar/intézet oktatási-kutatási teljesítménye és a nemzetközi publikációk száma és hatása adták a főbb szempontokat.

A rangsorok az Oktatási Hivatal és a Clarivate megoldásai alapján készültek.

Gyere az Educatio-ra, mi kint leszünk!

Vedd át személyesen, és nyerj

Mint arról már beszámoltunk, az idei, 23. Educatio kiállításon az UNIside is ott lesz, ahol szeretettel várunk minden érdeklődőt! Az UNI 2023 egyetemi rangsort január 15-ig féláron vásárolhatod meg! Fontos, hogy ebben a pár napban nem tudunk postázni, a kiadványt csak személyesen tudod átvenni tőlünk az Educatio-n, a „A” pavilon TK28-as standjánál!

A felsőoktatási ökoszisztémát építő UNIside közelmúltban indított kampányában EFOTT-jegyeket és Felvételi kisokost nyerhetnek a résztvevők.

Gyere el, mi már nagyon várunk!

Regisztráció, iskolai igazolás

Ne felejtsd el, hogy a program ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A rendezvény, ahogyan a nyílt napok, biztosítja az idelátogató diákok számára az igazolást, de ez nem automatikus: kizárólag személyesen lehet kérni és csak a helyszínen. Utólagos pótlási lehetőség nincs.