Lezárult az Így tanultok ti kutatás, megvan a három nyertes!

UNIside | 2023-05-04
Kisororsoltuk a fesztváljegyeket azok között, akik részt vettek az UNIside és a Mateking „Így tanultok ti” című kutatásában. Íme a három nyertes!

Az egyetemisták, főiskolások tanulási szokásainak feltérképezése volt a célja az UNI és a Mateking.hu közös szervezésében indított kutatásnak. A sorsolás 2023. május 4-én megtörtént, és megvan a három nyertes!

Az „Így tanultok ti” kutatás a UNIside felsőoktatási portálon volt elérhető az elmúlt hetekben. Mindenkinek nagy köszönet, aki részt vett a kutatásban!

A kutatással objektív képet szeretnénk kapni a tanulási szokásaitokról. (Fotó: Unsplash.com)

A három nyertes

A sorsolás eredményeként a 3 db EFOTT páros napijegyet a következők nyerték:

• Buzogány Jácint
  • Epres Tamás
  • Kraszner Zsombor.

A kutatásban résztvevők között további 100 darab Mateking-kurzust osztunk szét egy szabadon választott tantárgyra, valamint 400 darab Mateking-kupont, amely 50 százalékos kedvezményre jogosít egy szabadon választott tantárgyból. A kérdőív első 500 kitöltője az UNI in&out kiadványból egy-egy elektronikus példányt is kap.

A kutatási eredményeket a májusban megjelenő UNI in&out 2023 Nyár című kiadványban tesszük közzé.

A régebbi kiadványokat itt tudod megvásárolni.

Címkék: EFOTT   Így tanultok ti   nyertes   sorsolás