Tudástár

Íme a 2022-es őszi angol nyelvi érettségi feladatsora!

Bodzás Szabolcs | 2022-10-21
Az Oktatási Hivatal közzétette az idei tanév őszi angol nyelvi érettségijének feladatsorát. Mutatjuk a feladatokat. Idén neked hogy sikerült volna?

Ha szívesen elmondanád a véleményed az angol nyelvi érettségiről, vagy beszámolnál az élményeidről, ne tartsd magadban! Írj nekünk a szerkesztoseg@uniside.hu e-mail címre, vagy Facebook, Instagram oldalainkra kommentben, és mi megosztjuk gondolataidat az érettségiről.

Rengetegen élnek angol nyelvből az előrehozott érettségi lehetőségével, hiszen ez ebből a tárgyból választják legtöbben, hogy tanulmányaikat egy emelt szintű érettségivel fejezik be. Közben pedig közép- és felsőfokú nyelvvizsgát is szereznek. Egyrészt a többletpontok érdekében, másrészt, hogy a felsőoktatási tanulmányaik során már ennyivel könnyebb dolguk legyen.

Fotó: 123RF

Ahogyan korábban ígértük nektek, oldalunkon közzétesszük számotokra az idei középszintű érettségi feladatsorát:

Fotó: Oktatási Hivatal

Oldalak: 1 2 3 4 5 6