Free

A horoszkópod alapján erre számíthatsz idén a felsőoktatásban – III. rész

UNIside | 2023-02-26
Érdekel, milyen lesz a 2023-as éved? Kemény versenyre vagy nem várt hullámvölgyekre számíthatsz? Eláruljuk, mit mond a felsőoktatási horoszkóp!

Cikksorozatunk első és második részében oktatási szempontok alapján elemeztük a 2023-as évet a március és november között születettek számára. S hogy mit mutatnak a csillagok a november és március között született fiataloknak? Mutatjuk, mit rejt a felsőoktatási horoszkóp!

Nyilas (november 23.–december 21.)

A nyilasok jó időszak elé néznek, hiszen a Jupiter hatása azt vetíti előre, hogy jó döntéseket fognak hozni. A koncentrációd és az erőd jól hasznosítható lesz, aminek következtében a tanulmányi ereményeid is javulni fognak. A Mars állása szintén alátámasztja, hogy a teljesítményed nagymértékben fejlődik, amiért mentoraid és barátaid elismerésére is számíthatsz. Ha a spirituális képességeidet is felhasználod a tanulásban, akkor nincs akadály előtted, ez lesz a te éved!

Bak (december 22.–január 20.)

A Jupiter állása leginkább év elején ad lendületet a tanulmányaidnak. Az év előrehaladtával azonban zavart is okozhat, ezért előfordulhat, hogy nem fogsz tudni úgy koncentrálni a feladataidra, ahogy azt megszoktad. A Szaturnusz hatása sem marad el, jelzi, hogy kemény versennyel kell szembenézned, emiatt megeshet, hogy a kívánt eredmények eléréséhez többet kell küzdened. Február-márciustól új lehetőségek nyílnak meg előtted, amelyeket ha ügyes vagy, rendkívül jól fogsz tudni kamatoztatni a későbbiekben. A Merkúr a segítségedre lesz az oktatásban, ami csak tovább erősít ambícióidban és magabiztosságodban.

A Mars állása idén okozhat meglepetéseket! (Fotó:123rf)

Vízöntő (január 21.–február 18.)

Nehéz év áll a vízöntők előtt, lehangoltak lehetnek, ami megzavarhatja a tanulmányaikat. Eljött tehát az idő, hogy szembenézz a nehézségekkel, összeszedd az energiáidat és megpróbáld elérni a kitűzött céljaidat. A Jupiter segíthet, hogy a tanulásra koncentrálj és eredményeket érj el, a Mars azonban sokszor nehéz helyzetbe hozhat. A március lehet a legproduktívabb hónapod az évben. Próbáld kicsit jobban kordában tartani a hangulatingadozásaidat és a kemény munka meghozza várva-várt gyümölcsét.

Halak (február 20.–március 20.)

A Halak csillagjegyben születettek jó év elé néznek oktatás tekintetében. Jól teljesítesz, de vigyázz, nehogy túlságosan nagy legyen az önbizalmad, mert a Mars állása alapján sokszor figyelmetlenné is válhasz. Emiatt előfordulhat, hogy nem fogsz tudni úgy koncentrálni, ahogy kellene. A Jupiter sok lehetőséget kínál erre az évre, de becsüld is meg: ha túlságosan könnyedén szórod szét az energiáidat, akkor nem fogsz tudni a céljaidra összpontosítani. A Merkúr állása kedvezhet az új készségek fejlesztésében. A tanulmányi eredményeid főleg az első negyed évben lesznek jók. Lesznek nem várt kihívások is, amikkel szembe kell nézned, így különösen nagy szükséged lehet majd barátaid és mentoraid segítségére.

A kos, bika, ikrek és rák, skorpió, mérleg, szűz, oroszlán csillagjegyeket cikksorozatunk első és második részben vizsgáltuk.

Címkék: felsőoktatás   horoszkóp   siker   tanulás   tanulmányok   tippek